Piekarnia-Cukiernia Rogalik

ul. Wielkopolska 32, 81-552 Gdynia

+48 586 646 915

© 2018

dołącz

Do zespołu ludzi,
którzy kochają to co robią

Przez wiele lat swojego funkcjonowania nauczyliśmy się, że praca wynagradzana finansowo to nie wszystko. Wierzymy, że pasja i zaangażowanie to klucz nie tylko do serc naszych gości, ale i do własnego rozwoju. 

W naszych piekarzach i cukiernikach cenimy codzienne oddanie szlifowaniu własnych umiejętności i dopracowywaniu kunsztu. Zależy nam na tworzeniu miejsca pracy, które sprzyja pobudzaniu naturalnej kreatywności każdego człowieka. Wiemy, że to wówczas powstają najbardziej urzekające wypieki i cukiernicze smakołyki. 

Obecnie poszukujemy kandydatek i kandydatów na stanowiska:

Jeżeli chcesz dołączyć do zespołu fajnych i oddanych swojej pasji ludzi, a przy tym stać się częścią szybko rosnącej firmy, prześlij swoje CV i list motywacyjny* na poniższy adres email lub zadzwoń - być może to właśnie Ciebie szukamy!

Aplikuj:

* Pamiętaj by do przesłanego CV i listu motywacyjnego dołączyć następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). 

Już z nami pracujesz?

Przejdź do Panelu Pracownika by sprawdzić najnowsze szkolenia i inne informacje.